Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Set Top Box

NOSE Set Top Box

Set Top Box NOSE je jednou z najnovších spoločností Smart Set Top Box spoločnosti poskytujúcej technológiu digitálneho vysielania pre používateľov televízie. Najdôležitejšou postavou spoločnosti NOSE je „skrytá ventilácia“. Skryté vetranie umožňuje vytvárať jedinečné a jednoduché návrhy. Vo vnútri plastového krytu je kovové puzdro, ktoré slúži na zabránenie prehriatia produktu.

Názov projektu : NOSE Set Top Box, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : Vestel Electronics Co..

NOSE Set Top Box Set Top Box

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.