Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Digitálne Video Vysielacie Zariadenie

Tria Set Top Box

Digitálne Video Vysielacie Zariadenie Tria je jednou z najnovších smart set top boxov spoločnosti Vestel, ktorá používateľom televízneho vysielania poskytuje technológiu digitálneho vysielania. Najdôležitejšou postavou Tria je „skrytá ventilácia“. Skryté vetranie umožňuje vytvárať jedinečné a jednoduché návrhy. Vo vnútri plastového krytu je však kovové puzdro, ktoré sa používa na zabránenie prehriatia produktu. Ďalšie technické vlastnosti škatule sú; Poskytuje úplné technologické funkcie, ako napríklad prehrávanie rôznych médií (hudba, video, fotografie) prostredníctvom internetu a osobných médií. Operačný systém Tria je systém Android Jelly Bean pre Android V4.2.

Názov projektu : Tria Set Top Box, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : Vestel Electronics Co..

Tria Set Top Box Digitálne Video Vysielacie Zariadenie

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.