Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Piť Kávu A Tanierik

LOA Coffee Cup

Piť Kávu A Tanierik Pitie kávy znamená začiatok dňa, je zámienkou na stretnutia a definuje koniec obeda, nezabúda na to, že pre niektoré predstavuje začiatok predĺžených hodín práce a štúdia. Život, práca a zábava sú priestory a činnosti spojené s pitím kávy. Preto je dizajn pohára spojitou rovinou, ktorá má v úmysle prijať techniku „origami“ ako formálny výraz.

Názov projektu : LOA Coffee Cup, Meno dizajnérov : JOSUÉ RIVERA GANDÍA, Meno klienta : Josué Rivera Gandîa.

LOA Coffee Cup Piť Kávu A Tanierik

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.