Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčná Stolička

charchoob

Multifunkčná Stolička Výrobok v kubickej podobe udržuje produkt stabilný a vyvážený vo všetkých smeroch. Navyše, trojcestné použitie výrobku vo formálnej, neformálnej a priateľskej etikete je možné iba otočením stoličiek o 90 stupňov. Tento produkt bol navrhnutý tak, aby bol čo najľahší (4 kg), berúc do úvahy všetky aspekty jeho funkčnosti. Tento cieľ sa dosiahol výberom ľahkých materiálov a hallowových rámov, aby sa udržala čo najnižšia hmotnosť produktu.

Názov projektu : charchoob, Meno dizajnérov : Arash Shojaei, Meno klienta : Arshida.

charchoob Multifunkčná Stolička

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.