Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Nábytok

Marken Desk

Nábytok Vizuálne ľahký pocit tohto elegantného a pritom silného stola nás zavedie späť do škandinávskej školy dizajnu. Nešikovný tvar nôh, spôsob, akým sa nakláňajú spredu takmer ako veľkolepé gesto pozdravu, nám pripomína siluetu ušľachtilého muža s klobúkom z pozdravu dámy. Pracovný stôl nás víta, aby sme ho mohli používať. Tvar zásuviek, podobne ako samostatné končatiny stola, so svojim visiacim pocitom a osobným pohľadom na prednej strane, prehľadáva miestnosť ako pozorné oči.

Názov projektu : Marken Desk, Meno dizajnérov : Claudio Sibille, Meno klienta : M3 Claudio Sibille.

Marken Desk Nábytok

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.