Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Brošňa

The Sunshine

Brošňa Rysom tohto šperku je, že tu používal veľký kamenný komplexný tvar, ktorý je nastavený na neviditeľný (vzduchový) rám. Zobrazenie šperkov otvára iba technológiu montáže kameňov. Samotný kameň je držaný dvoma nenápadnými svietidlami a tenkou doskou posiaty diamantmi. Táto doska je základom všetkých brošní o nosnej štruktúre. To drží a druhý kameň. Celá kompozícia bola možná po prepracovaní hlavného brúsneho kameňa.

Názov projektu : The Sunshine, Meno dizajnérov : Victor A. Syrnev, Meno klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Sunshine Brošňa

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.