Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelárska Budova

FLOW LINE

Kancelárska Budova Priestor na mieste je nepravidelný a zakrivený vonkajšou stenou budovy. Preto dizajnér v tomto prípade uplatňuje koncepciu prietokových potrubí s nádejou na vytvorenie pocitu toku a nakoniec sa zmení na plynulé línie. Najprv sme zbúrali vonkajšiu stenu priliehajúcu k verejnej chodbe a aplikovali sme tri funkčné oblasti. Použili sme prietokové potrubie na cirkuláciu týchto troch oblastí a prietokové vedenie je tiež vstupom von. Spoločnosť je rozdelená do piatich oddelení a na ich reprezentáciu používame päť riadkov.

Názov projektu : FLOW LINE, Meno dizajnérov : Kris Lin, Meno klienta : .

FLOW LINE Kancelárska Budova

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.