Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Centrum Predaja Nehnuteľností

MIX C SALES CENTRE

Centrum Predaja Nehnuteľností je to centrum predaja nehnuteľností. Pôvodná architektonická podoba je sklenená štvorcová krabica. Celkový dizajn interiéru je možné vidieť z vonkajšej strany budovy a návrh interiéru sa úplne odráža v prevýšení budovy. K dispozícii sú štyri funkčné oblasti, oblasť multimediálneho displeja, plocha displeja modelu, oblasť rokovania pohovky a plocha displeja materiálu. Štyri funkčné oblasti vyzerajú rozptýlene a izolovane. Použili sme teda stuhu, aby sme spojili celý priestor, aby sme dosiahli dve koncepčné koncepcie: 1. spojenie funkčných oblastí, 2. formovanie výšky budovy.

Názov projektu : MIX C SALES CENTRE, Meno dizajnérov : Kris Lin, Meno klienta : .

MIX C SALES CENTRE Centrum Predaja Nehnuteľností

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.