Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Systém Na Úsporu Vody

Gris

Systém Na Úsporu Vody Zníženie vodných zdrojov je v súčasnosti celosvetovým problémom. Je šialené, že na splachovanie toalety stále používame pitnú vodu! Gris je neuveriteľne nákladovo efektívny systém šetriaci vodu, ktorý dokáže zhromaždiť všetku vodu, ktorú používate počas sprchy. Zhromaždenú sivú vodu môžete znova použiť na spláchnutie toalety, čistenie domu a na určité umývacie činnosti. Týmto spôsobom môžete v priemernej domácnosti ušetriť najmenej 72 litrov vody / osobu / deň, čo znamená, že v takej 50 miliónovej krajine, ako je Kolumbia, ušetrí najmenej 3,5 miliardy litrov vody denne.

Názov projektu : Gris, Meno dizajnérov : Carlos Alberto Vasquez, Meno klienta : IgenDesign.

Gris Systém Na Úsporu Vody

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.