Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

Lohas

Reštaurácia Revolt Counter to Urban Beat. Základňa je umiestnená v rušnej dopravnej križovatke. Celkovým územným plánom je vytvoriť mierny a ustálený tempo, ako by prinieslo čas na spomalenie a v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom mestskom živote si tu a teraz užívať každú chvíľu. Otvorený priestor, ako sa vytvára, prostredníctvom stredného plánovania, rozdeľuje priestor na základe rôznych funkcií. Obrazovky podobné totemu dodávajú jemnému priestorovému prostrediu určitú príjemnú hravosť.

Názov projektu : Lohas, Meno dizajnérov : Yu-Wen Chiu (Vita), Meno klienta : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

Lohas Reštaurácia

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.