Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Brožúra

NISSAN CIMA

Brožúra ・ Nissan integroval všetky svoje najmodernejšie technológie a múdrosť, interiérové materiály vynikajúcej kvality a umenie japonského remesla („MONOZUKURI“ v japončine), aby vytvoril luxusný sedan bezkonkurenčnej kvality - nový CIMA, osamelá vlajková loď Nissanu.・ Táto brožúra je určená nielen na to, aby poukázala na vlastnosti produktu CIMA, ale aj na to, aby sprostredkovala dôveru a hrdosť publika Nissan v jeho remeslo.

Názov projektu : NISSAN CIMA, Meno dizajnérov : E-graphics communications, Meno klienta : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN CIMA Brožúra

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.