Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Wellness Centrum

Yoga Center

Wellness Centrum Centrum jogy sa nachádza v najrušnejšej štvrti mesta Kuvajt a je pokusom o revitalizáciu suterénu Jassim Tower. Miesto projektu bolo neortodoxné. Bol to však pokus slúžiť ženám v rámci hraníc mesta a od okolitých obytných oblastí. Recepčná zóna v strede sa uzamkne s uzamykateľnou aj kancelárskou časťou, čo umožňuje plynulý tok členov. Oblasť zámku sa potom zarovná s oblasťou umývania nôh, ktorá signalizuje „zónu bez topánok“. Od tejto chvíle je chodba a čitáreň, ktorá vedie do troch jogínskych miestností.

Názov projektu : Yoga Center , Meno dizajnérov : Rashed Alfoudari, Meno klienta : The Yoga Center .

Yoga Center  Wellness Centrum

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.