Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Ipad Folio

Tootsie

Ipad Folio Tootsie vyhovuje potrebám moderných kočovníkov. Je obyčajný, ale ovplyvňuje, upokojujúco analógový, odolný proti roztrhnutiu a vode a biologicky odbúrateľný. Tootsie zanecháva v mysliach ľudí trvalý dojem, ale na životné prostredie žiadny. Väčšina z nás žije a cestuje svetom neustálych zmien - svetom, v ktorom nám hrozí strata. Prečo nepoužívajte papier na výrobu produktov, ktoré zachytávajú naše skúsenosti ako klikyháky, škvrny, telefónne čísla alebo príležitostný dojem na rúž. Na rozdiel od denníka, Papernomads vytvárajú referenčné body včas, aby sme si spomenuli, kto sme.

Názov projektu : Tootsie, Meno dizajnérov : Christoph Rochna, Meno klienta : Papernomad GmbH.

Tootsie Ipad Folio

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.