Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Konzola

Mabrada

Konzola Unikátna konzola z maľovaného dreva s kamennou povrchovou úpravou, ktorá predstavuje starý autentický mlynček na kávu, ktorý siaha až do osmanskej doby. Jordánsky kávový chladič (Mabrada) bol reprodukovaný a tvarovaný tak, aby stál ako jedna z nôh na opačnej strane konzoly, kde sedí mlynček, čím sa vytvoril fascinujúci kúsok pre foyer alebo obývaciu izbu.

Názov projektu : Mabrada , Meno dizajnérov : May Khoury, Meno klienta : Badr Adduja Arts & Crafts.

Mabrada  Konzola

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.