Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Roly Poly, Pohyblivé Drevené Hračky

Tumbler" Contentment "

Roly Poly, Pohyblivé Drevené Hračky Ako mať dúhu? Ako objať letný vietor? Vždy sa ma dotýkajú nejaké jemné veci a cítim sa veľmi spokojný a šťastný. Ako uchovávať a ako vlastniť? Dosť je rovnako dobrá ako hostina. Chcel by som jednoduchým a zábavným spôsobom tvarovať rôzne druhy materiálov. Nechajte deti hrať sa s nimi, aby spoznali fyzický svet, stimulovali ich fantáziu a pomohli im pochopiť okolité prostredie.

Názov projektu : Tumbler" Contentment " , Meno dizajnérov : Sha Yang, Meno klienta : Sha Yang Design.

Tumbler" Contentment "  Roly Poly, Pohyblivé Drevené Hračky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.