Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výtvarné Umenie

Loving Nature

Výtvarné Umenie Milujúca príroda je projekt umeleckých diel, ktoré sa zmieňujú o láske a úcte k prírode, všetkým živým veciam. Na každú maľbu kladie Gabriela Delgado osobitný dôraz na farbu a starostlivo vyberá prvky, ktoré ladia s harmóniou, aby sa dosiahla svieža, ale jednoduchá úprava. Výskum a jej skutočná láska k dizajnu mu dáva intuitívnu schopnosť vytvárať živé farebné kúsky s bodovými prvkami od fantastických po vynaliezavé. Jej kultúra a osobné skúsenosti formujú kompozície do jedinečných vizuálnych príbehov, ktoré určite skrášlia každú atmosféru prírodou a veselosťou.

Názov projektu : Loving Nature, Meno dizajnérov : Gabriela Delgado, Meno klienta : GD Studio C.A.

Loving Nature Výtvarné Umenie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.