Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Odnímateľné Zariadenie Na Vzdelávanie

Unite 401

Odnímateľné Zariadenie Na Vzdelávanie Unite 401: Perfektné duo pre vzdelávanie. Poďme hovoriť o tímovej práci. Vďaka neuveriteľne univerzálnemu dizajnu 2 v 1 je Unite 401 ideálnym študentským zariadením pre kolaboratívne vzdelávacie prostredia. Kombinácia tabletu a prenosného počítača poskytuje najvýkonnejšie mobilné riešenie pre vzdelávanie, ktoré je podporované bezpečným dizajnom mgseries za najchytrejší cenu.

Názov projektu : Unite 401, Meno dizajnérov : Jp Inspiring Knowledge, Meno klienta : JP - inspiring knowledge.

Unite 401 Odnímateľné Zariadenie Na Vzdelávanie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.