Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Rozptyľovač Arómy

Magic stone

Rozptyľovač Arómy Magic Stone je oveľa viac ako domáce spotrebiče, dokáže vytvoriť magickú atmosféru. Jeho tvar je inšpirovaný prírodou, myslením na kameň, vyhladeným vodou rieky. Vodný prvok je symbolicky reprezentovaný vlnou, ktorá oddeľuje zvršok od spodného telesa. Voda je kľúčovým prvkom tohto produktu, ktorý prostredníctvom ultrazvuku rozpráši vodu a vonný olej a vytvára studenú paru. Vlnený motív slúži na vytvorenie atmosféry prostredníctvom LED svetla, ktoré plynule mení farby. Po stlačení krytu aktivujete tlačidlo kapacity, ktoré ovláda všetky funkcie.

Názov projektu : Magic stone, Meno dizajnérov : Nicola Zanetti, Meno klienta : Segnoinverso Srl.

Magic stone Rozptyľovač Arómy

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.