Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Detská Stolička Pre Deti

ROI

Detská Stolička Pre Deti Návrh NI bol vytvorený s cieľom upútať pozornosť konečného používateľa, aby sa podľa možnosti zabudlo na strach a úzkosť spôsobenú lekárskym vyšetrením. Táto stomatologická súprava nemá inú technologickú funkciu ako tie, ktoré sú na trhu, ale prvky, ktoré ju tvoria, majú nový vzhľad, aby dieťa pozitívne nadviazalo kontakt so zubárom.

Názov projektu : ROI, Meno dizajnérov : Roberta Emili, Meno klienta : Roberta Emili.

ROI Detská Stolička Pre Deti

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.