Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Showroom, Maloobchod

Networking

Showroom, Maloobchod Športové materiály, ktoré denne používame, sa vyrábajú v rôznych častiach sveta. Zákazníkom sa ponúkajú na pultoch obchodov so športom prostredníctvom veľmi komplexnej marketingovej a logistickej siete. Prejdite jednu značku s najlepšou sieťou. Výroba zbierky návrhármi z rôznych krajín Európy, ktorú vyrábajú výrobcovia v Číne a zaoberajú sa výrobou vynikajúcej kvality. Prostredníctvom marketingovej spoločnosti so sídlom v Turecku oslovte celý svet a spotrebiteľov. Na tejto komplexnej sieťovej téme je tiež postavená druhá showroom komplexu showroom jump.

Názov projektu : Networking, Meno dizajnérov : Ayhan Güneri, Meno klienta : JUMP/GENMAR.

Networking Showroom, Maloobchod

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.