Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dámska Kolekcia

The Hostess

Dámska Kolekcia Zbierka absolventov Darie Zhiliaevovej sa týka ženskosti a mužskosti, sily a krehkosti. Inšpiráciou zbierky je stará rozprávka z ruskej literatúry. Hostiteľka Meďnej hory je čarovným patrónom baníkov zo starej ruskej rozprávky. V tejto kolekcii môžete vidieť nádherné manželstvo priamych línií inšpirované baníckými uniformami a pôvabné objemy ruského národného kroja. Členovia tímu: Daria Zhiliaeva (návrhárka), Anastasiia Zhiliaeva (asistentka dizajnéra), Ekaterina Anzylova (fotografka)

Názov projektu : The Hostess , Meno dizajnérov : Daria Zhiliaeva, Meno klienta : Daria Zhiliaeva.

The Hostess  Dámska Kolekcia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.