Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Ozdobný Textil

Lasso

Ozdobný Textil Laso ako definícia je dlhé lano s behúňom slučky na jednom konci. Namiesto toho, aby ste sa inšpirovali; táto textília je výsledkom. Okrem špeciálnych rozstrapkaných kanálov má špeciálne dotyk aj estetiku, takže svetlo môže prechádzať veľmi jemne. Je napoly priemyselne napoly vytvorený, tkaný v elektronických tkacích strojoch a ručne rezaný. Tento projekt je veľmi atraktívny a návykový ako cukrík a bol jednou z najväčších výziev a objavov mojej kariéry textilného návrhára. Tento projekt sa týka serendipie, úrazu, objavenia náhodných udalostí, šťastia a nehody.

Názov projektu : Lasso, Meno dizajnérov : Cristina Orozco Cuevas, Meno klienta : Cristina Orozco Cuevas Studio.

Lasso Ozdobný Textil

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.