Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hmatová Tkanina

Textile Braille

Hmatová Tkanina Priemyselné univerzálne žakárové textilné myslenie ako prekladateľ pre nevidiacich. Túto látku môžu čítať ľudia s dobrým zrakom a je určená na pomoc nevidiacim ľuďom, ktorí začínajú strácať zrak alebo majú problémy so zrakom; s cieľom naučiť sa Braillovo písmo s priateľským a spoločným materiálom: látkou. Obsahuje abecedu, čísla a interpunkčné znamienka. Nepridávajú sa žiadne farby. Ide o produkt v odtieni šedej, ktorý je zásadou bez vnímania svetla. Je to projekt so spoločenským významom a ide nad rámec komerčných textílií.

Názov projektu : Textile Braille, Meno dizajnérov : Cristina Orozco Cuevas, Meno klienta : Cristina Orozco Cuevas.

Textile Braille Hmatová Tkanina

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.