Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Koncept Firemnej Architektúry

Pharmacy Gate 4D

Koncept Firemnej Architektúry Kreatívny koncept je založený na kombinácii materiálnych a nehmotných komponentov, ktoré spolu vytvárajú mediálnu platformu. Stred tejto platformy je charakterizovaný nadrozmernou misou ako symbolom pre abstraktný alchýmický pohár, nad ktorým sa premieta holografický diagram plávajúceho reťazca DNA. Tento hologram DNA, ktorý v skutočnosti predstavuje slogan „Promise for Life“, sa pomaly točí a naznačuje ľahkosť života bez príznakov ľudského organizmu. Rotujúci hologram DNA predstavuje nielen tok života, ale aj vzťah medzi svetlom a samotným životom.

Názov projektu : Pharmacy Gate 4D, Meno dizajnérov : Peter Stasek, Meno klienta : Abbott - A Promise for Life.

Pharmacy Gate 4D Koncept Firemnej Architektúry

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.