Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn A Koncept Účesu

Hairchitecture

Dizajn A Koncept Účesu Kaderníctvo je výsledkom spojenia medzi kaderníkom - Gijo a skupinou architektov - FAHR 021.3. Motivované Európskym hlavným mestom kultúry v Guimarese 2012 navrhujú zlúčenie dvoch kreatívnych metodológií, architektúry a účesu. Výsledkom témy brutalistickej architektúry je úžasný nový účes označujúci vlasy transfigurácie v absolútnom spoločenstve s architektonickými štruktúrami. Prezentované výsledky sú odvážny a experimentálny charakter so silnou súčasnou interpretáciou. Tímová práca a zručnosti boli rozhodujúce pre to, aby sa z vlasov stali zdanlivo obyčajné vlasy.

Názov projektu : Hairchitecture, Meno dizajnérov : FAHR 021.3, Meno klienta : Redken Portugal.

Hairchitecture Dizajn A Koncept Účesu

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.