Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umelecká Inštalácia

S.Joao Structure

Umelecká Inštalácia Dizajn odráža typický portugalský pouličný festival - miestne známy ako „S. João '. Počas jedného z najživších pouličných festivalov v Európe uctievajú Porto svätého Jána „Krstiteľa“ tým, že sa tradične bubnujú cesnakovými kvetmi alebo mäkkými plastovými kladivami. Vyznačuje sa farbou stužiek a vlajok, ktoré zapĺňajú ulice, a ohňostrojom, ktoré sa spúšťajú celú noc, „S. João štruktúra 'interpretuje túto atmosféru pomocou visiacich balónovitých tvarov, ktoré sú pokryté reflexným, lesklým materiálom.

Názov projektu : S.Joao Structure, Meno dizajnérov : FAHR 021.3, Meno klienta : Instituto de Design de Guimarães.

S.Joao Structure Umelecká Inštalácia

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.