Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stoličky

SERENAD

Stoličky Rešpektujem všetky stoličky. Podľa môjho názoru je jednou z najdôležitejších, klasických a špeciálnych vecí v dizajne interiérov stoličky. Myšlienka Serenad stoličky pochádza z labuť na vode, ktorá sa otočila a položila jej tvár medzi krídla. Možno žiarivý a hladký povrch v Serenad stoličke s odlišným a špeciálnym dizajnom bol vyrobený iba pre veľmi zvláštne a jedinečné miesta.

Názov projektu : SERENAD, Meno dizajnérov : Ali Alavi, Meno klienta : Ali Alavi Design.

SERENAD Stoličky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.