Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Modulárny Systém Navrhovania Interiéru

More _Light

Modulárny Systém Navrhovania Interiéru Modulárny systém zmontovateľný, rozoberateľný a ekologicky udržateľný. More_Light má zelenú dušu a veľmi ľahko sa používa. Je inovatívny a ideálny na uspokojenie všetkých našich každodenných potrieb vďaka flexibilite svojich štvorcových modulov a spoločného systému. Je možné zostaviť knižnice rôznych veľkostí a hĺbok, policové steny, panelové steny, stojany na displeje, nástenné jednotky. Vďaka širokej škále dostupných povrchových úprav, farieb a textúr môže byť jeho osobnosť ďalej vylepšená viac prispôsobeným dizajnom. Pre bytový dizajn, pracovné priestory, obchody. K dispozícii aj vo vnútri lišajníky. caporasodesign.it

Názov projektu : More _Light, Meno dizajnérov : Giorgio Caporaso, Meno klienta : Giorgio Caporaso Design.

More _Light Modulárny Systém Navrhovania Interiéru

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.