Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Corporate Identity

Predictive Solutions

Corporate Identity Predictive Solutions je poskytovateľom softvérových produktov pre prognostickú analýzu. Produkty spoločnosti sa používajú na vytváranie predpovedí analýzou existujúcich údajov. Značka spoločnosti - sektory kruhu - pripomína grafiku vo forme koláčových grafov a tiež veľmi štylizovaný a zjednodušený obraz oka v profile. Značková platforma „uvoľňujúce svetlo“ je ovládačom pre všetku grafiku značky. Ako doplnková grafika v rôznych aplikáciách sa používajú ako meniaca sa, abstraktná tekutinová forma, tak tematické zjednodušené ilustrácie.

Názov projektu : Predictive Solutions, Meno dizajnérov : Mikhail Puzakov, Meno klienta : Predictive Solutions.

Predictive Solutions Corporate Identity

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.