Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Barbeque Restaurant

Grill

Barbeque Restaurant Predmetom projektu je prestavba existujúcej opravovne motocyklov s rozlohou 72 metrov štvorcových na novú reštauráciu na grilovanie. Rozsah práce zahŕňa kompletný redizajn vonkajšieho aj vnútorného priestoru. Exteriér bol inšpirovaný barbeque mriežkovou spojkou s jednoduchou čiernou a bielou farebnou schémou dreveného uhlia. Jednou z výziev tohto projektu je prispôsobiť agresívne programové požiadavky (40 miest v jedálni) na takom malom priestore. Okrem toho musíme pracovať s neobvyklým malým rozpočtom (40 000 USD), ktorý zahŕňa všetky nové jednotky HVAC a novú komerčnú kuchyňu.

Názov projektu : Grill, Meno dizajnérov : Yu-Ngok Lo, Meno klienta : YNL Design.

Grill Barbeque Restaurant

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.