Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Senzorový Faucet

miscea KITCHEN

Senzorový Faucet Systém miscea KITCHEN je prvý na svete skutočne bezdotykový viacdekvapalný kuchynský kohútik. Kombináciou 2 automatov a kohútika do jedného jedinečného a ľahko použiteľného systému eliminuje potrebu samostatných automatov okolo kuchynského pracovného priestoru. Batéria je úplne bezdotyková, aby fungovala s maximálnym prínosom pre hygienu rúk a obmedzovala šírenie škodlivých baktérií. So systémom je možné použiť rôzne vysoko kvalitné a účinné mydlá, saponáty a dezinfekčné prostriedky. Vyznačuje sa najrýchlejšou a najspoľahlivejšou technológiou snímačov na trhu pre presný výkon.

Názov projektu : miscea KITCHEN, Meno dizajnérov : Rob Langendijk, Meno klienta : miscea GmbH.

miscea KITCHEN Senzorový Faucet

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.