Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Biometrické Prístupové Zariadenie Na Odomknutie Dverí

Biometric Facilities Access Camera

Biometrické Prístupové Zariadenie Na Odomknutie Dverí Biometrické zariadenie zabudované do stien alebo kioskov, ktoré zachytáva dúhovku a celú tvár, potom odkazuje na databázu a určuje užívateľské oprávnenia. Poskytuje prístup odomknutím dverí alebo prihlásením používateľov. Funkcie spätnej väzby od používateľov sú zabudované pre ľahké prispôsobenie. LED neviditeľne osvetľuje oko a pre slabé osvetlenie je k dispozícii blesk. Predná časť má 2 plastové časti, ktoré umožňujú dvojfarebné farby. Menšia časť priťahuje oko jemnými detailmi. Forma zjednodušuje 13 komponentov smerujúcich dopredu na estetickejší produkt. Je určený pre podnikové, priemyselné a domáce trhy.

Názov projektu : Biometric Facilities Access Camera, Meno dizajnérov : Travis Baldwin, Meno klienta : Crea Inc Design LTD.

Biometric Facilities Access Camera Biometrické Prístupové Zariadenie Na Odomknutie Dverí

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.