Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Časopis

Going/Coming

Časopis Na základe myšlienky odchodov a príchodov je tento doskový časopis rozdelený na dve časti: Going / Coming. Cesta je o európskych mestách, cestovateľských zážitkoch a tipoch na cestu do zahraničia. V každom vydaní je pas celebrity. Cestovný pas "Republic of Travelers" obsahuje osobné informácie o tejto osobe a jej pohovore. Prichádza všetko o myšlienke, že to najlepšie z cesty sa vracia domov. Hovorí o dekorácii domácnosti, varení, činnostiach týkajúcich sa našej rodiny a článkoch, ktoré si náš dom užijú lepšie.

Názov projektu : Going/Coming, Meno dizajnérov : Catarina Jordão, Meno klienta : .

Going/Coming Časopis

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.