Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Študentská Internát

Koza Ipek Loft

Študentská Internát Koza Ipek Loft bol navrhnutý štúdiom craft312 ako študentský penzión a centrum mládeže s kapacitou 240 lôžok na ploche 8000 m2. Kontrakcia Koza Ipek Loft bola dokončená v máji 2013. Všeobecne platí, že vstup do penziónu, prístup do centra pre mládež, reštaurácia, konferenčná miestnosť a foyer, študovne, izby a administratívne kancelárie v násobkoch 12-podlažnej budovy pozostávajúce z inovatívnej, modernej a boli navrhnuté pohodlné obytné priestory. Izby pre 2 osoby v základných bunkách usporiadané podľa každého poschodia, dva oddiely a 24 osôb.

Názov projektu : Koza Ipek Loft, Meno dizajnérov : Craft312 Studio, Meno klienta : Craft312 Studio Partnership.

Koza Ipek Loft Študentská Internát

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.