Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

Bessa

Kreslo Sedačka Bessa, navrhnutá pre obývacie priestory hotelov, letovísk a súkromných rezidencií, harmonizuje s modernými projektmi interiérového dizajnu. Je to dizajn, ktorý poskytuje pokoj, ktorý si vyžaduje zapamätanie si zážitkov. Po vyriešení jeho úplne udržateľnej výroby si môžeme užiť rovnováhu medzi formou, súčasným dizajnom, funkciou a jej organickými hodnotami.

Názov projektu : Bessa, Meno dizajnérov : Simon Reynaud, Meno klienta : Thelos.

Bessa Kreslo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.