Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Faucetová Batéria

Straw

Faucetová Batéria Dizajn umývadlovej batérie Straw je inšpirovaný rúrkovými formami mladých a zábavných slamiek na pitie, ktoré sa dodávajú s osviežujúcim nápojom v lete alebo horúcim nápojom v zime. Týmto projektom sme chceli súčasne vytvoriť objekt moderného, elegantného a zábavného dizajnu. Za predpokladu, že nádrž je ako nádoba, pôvodná myšlienka mala zdôrazniť kohútik ako kontaktný prvok s používateľom, rovnako ako slamky na pitie, sú kontaktným bodom s nápojom.

Názov projektu : Straw, Meno dizajnérov : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Meno klienta : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Straw Faucetová Batéria

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.