Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Faucetová Batéria

Smooth

Faucetová Batéria Dizajn batériovej batérie Smooth faucet je inšpirovaný najčistejšou formou valca, vďaka čomu je potrubie prirodzené, pretože tečie až k užívateľovi. Zamýšľali sme dekonštruovať obvyklé zložité formy, ktoré má tento druh produktu, čo má za následok hladkú valcovú a pomerne minimalistickú formu. Elegantný vzhľad riadkov sa stáva prekvapujúcim, keď tento objekt preberie svoju funkciu používateľského rozhrania, pretože ide o model, ktorý kombinuje dynamický dizajn s perfektnou funkciou umývadlovej batérie.

Názov projektu : Smooth, Meno dizajnérov : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Meno klienta : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Smooth Faucetová Batéria

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.