Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň

Pollen

Prsteň Každý kus je interpretáciou fragmentu prírody. Príroda sa stáva zámienkou dať životu šperky, hrať sa so svetlom textúry a tieňmi. Cieľom je poskytnúť šperk s interpretovanými tvarmi, ako by ich príroda navrhovala s citlivosťou a zmyselnosťou. Všetky kusy sú vyrobené ručne, aby sa vylepšili textúry a zvláštnosti šperku. Štýl je čistý, aby dosiahol substanciu pre život rastlín. Výsledkom je jedinečný a nadčasový kúsok hlboko spojený s prírodou.

Názov projektu : Pollen, Meno dizajnérov : Christine Alexandre, Meno klienta : Chris Alexxa Jewels.

Pollen Prsteň

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.