Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Interiéru

Wild Life

Dizajn Interiéru Dizajn je o kreativite a kreativita je o prekvapení! Keď sa divoký život stretne s modernizmom a dokonale padne do harmónie, vtedy vznikajú prekvapenia! Dizajnér kombinoval modernú jednoduchosť s etnickými dobrodružstvami do jedinečného priestoru. Na steny a nábytok použila neutrálnu farebnú paletu bielej, béžovej a šedej, s doplnením farebných akcentov v nástennej kresbe a svietidlách. Aby bolo možné pri vstupe urobiť vyhlásenie, dizajnér predstavil letiacu pohovku s kravskou kožou spolu so závesnými sklenenými guličkami, ktoré sú plné umelých rastlín, aby poskytovali svieži svieži vzhľad. Užite si divoký život!

Názov projektu : Wild Life, Meno dizajnérov : Shosha Kamal, Meno klienta : Shosha Kamal Designs.

Wild Life Dizajn Interiéru

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.