Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

5x5

Stolička Stolička 5x5 je typický projekt, pri ktorom sa obmedzenie považuje za výzvu. Sedadlo kresla a operadlo sú vyrobené z xilitu, ktorý sa dá veľmi ťažko tvarovať. Xilith je surovina, ktorá sa nachádza 300 metrov pod zemským povrchom a je spojená s uhlím. V súčasnosti sa väčšina suroviny vyhodí. Z environmentálneho hľadiska tento materiál vytvára odpad na zemskom povrchu. Preto sa myšlienka dizajnu stoličiek javila ako veľmi provokatívna a náročná.

Názov projektu : 5x5, Meno dizajnérov : Barbara Princic, Meno klienta : Sijaj Hrastnik.

5x5 Stolička

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.