Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelársky Interiérový Dizajn

Mundipharma Singapore

Kancelársky Interiérový Dizajn Výzdoba recepcie vytvára veľmi moderný dojem z kancelárie, ako je napríklad nový face-lift, kompletný s kruhovými svetlami, plné sklenené panely, matné nálepky, biely mramorový pult, farebné stoličky a rôzne geometrické tvary. Svetlý a odvážny dizajn je znakom zámeru dizajnéra priniesť obraz spoločnosti, najmä spojením loga spoločnosti v stene funkcie. Spolu s precíznym rozložením osvetlenia v strategických oblastiach je recepcia hlasná z hľadiska dizajnu a napriek tomu ticho predstavuje svoju estetickú príťažlivosť.

Názov projektu : Mundipharma Singapore, Meno dizajnérov : Priscilla Lee Pui Kee, Meno klienta : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Kancelársky Interiérový Dizajn

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.