Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kalendár

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendár Budujeme s vami mestá. Správa, ktorú spoločnosť NTT East Japan Corporate Sales Promotion propaguje, je uvedená v tomto stolovom kalendári. Horná časť listov kalendára je vyrezaná z farebných budov a prekrývajúce sa listy tvoria jedno šťastné mesto. Je to kalendár, ktorý si môžete každý mesiac vychutnať pri zmene scenérie línie budov a ktorý vás naplní pocitom, aby ste boli po celý rok spokojní.

Názov projektu : NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”, Meno dizajnérov : Katsumi Tamura, Meno klienta : NIPPON TELEGRAPH AND TELEPHONE EAST CORPORATION.

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town” Kalendár

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.