Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prispôsobiteľné Šperky

Gravity

Prispôsobiteľné Šperky Zatiaľ čo v 21. storočí je používanie inovácií, nových materiálov alebo extrémne nových foriem často nutnosťou robiť inovácie, Gravity dokazuje opak. Gravitácia je kolekcia prispôsobivých šperkov, ktoré využívajú iba vlákna, veľmi starú techniku a gravitáciu, nevyčerpateľný zdroj. Zbierka sa skladá z veľkého množstva strieborných alebo zlatých prvkov s rôznymi vzormi. Každá z nich môže byť spojená s perlami alebo kameňmi prameňov a príveskov. Zbierka sa stáva tak nekonečným množstvom rôznych šperkov.

Názov projektu : Gravity, Meno dizajnérov : Anne Dumont, Meno klienta : Anne Dumont.

Gravity Prispôsobiteľné Šperky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.