Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Brošňa

Nautilus Carboniferous

Brošňa Brožúra Nautilus Carboniferous skúma posvätné geometrie prírody, ktoré súvisia so zlatým pomerom. Použitím high-tech materiálov bola brošňa vyrobená z kompozitných listov z uhlíkových vlákien / Kevlar 0,40 mm a starostlivo skonštruovaných komponentov zo zlata, paládia a Tahitskej perly. Brož, ktorá je vyrobená úplne ručne a s maximálnym dôrazom na detail, predstavuje krásu prírody, matematiky a vzťah medzi nimi.

Názov projektu : Nautilus Carboniferous, Meno dizajnérov : Ezra Satok-Wolman, Meno klienta : Atelier Hg & Company Inc..

Nautilus Carboniferous Brošňa

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.