Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výstavný Priestor

Ideaing

Výstavný Priestor Jedná sa o podnikovú výstavnú halu v roku 2013 v Guangzhou Design Week, ktorú navrhla spoločnosť C&C Design Co., Ltd. Dizajn elegantne disponuje priestorom menším ako 91 metrov štvorcových, ktorý je zobrazený dotykovým displejom a vnútorným projektorom. QR kód zobrazený na svetelnej skrinke je webovými odkazmi podniku. Medzitým dizajnéri dúfajú, že vzhľad celej budovy môže ľuďom dodať pocit plnosti vitality, a preto demonštruje kreativitu, ktorú má dizajnérska spoločnosť, to znamená „duch nezávislosti a myšlienku slobody“, ktorú obhajujú. ,

Názov projektu : Ideaing, Meno dizajnérov : Zheng Peng, Meno klienta : C&C Design Co.,Ltd..

Ideaing Výstavný Priestor

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.