Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelársky Dizajn

Brockman

Kancelársky Dizajn Ako investičná spoločnosť so sídlom v ťažobnom priemysle sú efektívnosť a produktivita kľúčovými aspektmi obchodnej rutiny. Dizajn bol pôvodne inšpirovaný prírodou. Ďalšou inšpiráciou zrejmou v návrhu je dôraz na geometriu. Tieto kľúčové prvky boli v popredí návrhov, a preto sa vizuálne prekladali pomocou geometrického a psychologického chápania formy a priestoru. V snahe udržať si prestíž a povesť svetovej komerčnej budovy sa vďaka skla a oceli vytvára jedinečná firemná aréna.

Názov projektu : Brockman , Meno dizajnérov : Catherine Cheung, Meno klienta : THE XSS LIMITED.

Brockman  Kancelársky Dizajn

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.