Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Transformovateľné Kávové Stoličky A Stoličky

Twins

Transformovateľné Kávové Stoličky A Stoličky Koncept konferenčného stolíka Twins je jednoduchý. Dutý konferenčný stolík obsahuje dve plné drevené sedadlá vo vnútri. Pravý a ľavý povrch stola sú skutočne vekom, ktoré je možné vytiahnuť z hlavnej časti stola, aby sa umožnilo vyťahovanie sedadiel. Sedadlá majú sklopné nohy, ktoré sa musia otáčať, aby sa stolička dostala do správnej polohy. Akonáhle je stolička alebo obidve stoličky vonku, veka sa vrátia späť k stolu. Keď sú stoličky vonku, stôl tiež funguje ako obrovský úložný priestor.

Názov projektu : Twins, Meno dizajnérov : Claudio Sibille, Meno klienta : MFF.

Twins Transformovateľné Kávové Stoličky A Stoličky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.