Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Digitálne Hodinky

PIXO

Digitálne Hodinky Koncepcia sa chystá „digitalizovať“ „valivé čísla“ mechanických hodín v 70. rokoch. Vďaka plnému bodovému maticovému displeju je PIXO schopný zobrazovať plynulé animované „rolovacie“ čísla. Na rozdiel od iných digitálnych hodiniek s tlačidlom má PIXO iba otočnú korunku na ovládanie všetkých režimov, ktoré zahŕňali: režim času, svetový čas, stopky, 2 budíky, hodinové zvonenie a časovač. Celkový dizajn je zameraný na ľudí, ktorí majú radi digitálne veci s novým prevedením. Rôzne farebné kombinácie a unisexový dizajn puzdra sú vhodné pre rôzne druhy preferencií používateľov.

Názov projektu : PIXO, Meno dizajnérov : PIXO TEAM, Meno klienta : PIXO LIMITED COMPANY.

PIXO Digitálne Hodinky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.