Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Štruktúra Stĺpového Nosníka

Brackets

Štruktúra Stĺpového Nosníka Dizajn je technické riešenie, ktoré poskytuje modulované systémy na rehabilitáciu nepotrebných priestorov v strechách po celom svete a zároveň sa prispôsobuje predchádzajúcej štruktúre každej budovy. Jednou z jeho multifunkčných funkcií je zachovanie elektrickej energie. Bol tiež esteticky navrhnutý tak, aby fungoval v interiéri, či už pomocou opláštenia zabezpečeného pre tento materiál, z rôznych materiálov alebo povrchových úprav, alebo pomocou akcentov, ako sú dosky stolov, stoly a priečky. Poskytuje tiež solárny ohrievací systém, vďaka ktorému sú priestory energeticky udržateľné.

Názov projektu : Brackets, Meno dizajnérov : Dalia Sadany, Meno klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Brackets Štruktúra Stĺpového Nosníka

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.