Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Konferenčný Stolík

Cell

Konferenčný Stolík Cieľom tohto kusu nábytku je vylepšiť kvalitu a estetiku vnútorného priestoru a nastoliť problémy týkajúce sa spotreby a hromadnej výroby. Tento projekt sa skladá z buniek. Každá bunka zodpovedá inej potrebe, inej úložnej oblasti, rôznej veľkosti a farby. Farby interagujú navzájom a s priestorom, v ktorom sú umiestnené. Konferenčný stolík by mohol byť na kolieskach, aby sa dosiahlo pohodlie v mobilite. Ak nie je na kolese, môže byť každá bunka oddelená od zvyšku a umiestnená ako stolík. Ďalej môžu byť bunky rovnakej farby a veľkosti opakované a umiestnené na stenu.

Názov projektu : Cell, Meno dizajnérov : Anna Moraitou, Meno klienta : Anna Moraitou, desarch architects.

Cell Konferenčný Stolík

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.